Darmowa szybka wycena

O mnie

Mam na imię Radek, znajomi i przyjaciele mówią na mnie Bagi. Muzyka towarzyszyła mi od najmłodszych lat. W trakcie zabawy,najczęściej odtwarzana z płyt gramofonowych. Kolejny raz na mojej edukacyjnej ścieżce zagościła podczas nauki gry na fortepianie. Jako dziecko każde pieniądze zaoszczędzone z kieszonkowego przeznaczałem na zakup kaset a następnie płyt CD. Do dnia dzisiejszego uzbierała się tego dość spora kolekcja. Jako nastolatek odkryłem, że bycie djem to jest to,co „Bagi” lubi robić najbardziej. Pierwsze kroki jako dj stawiałem w czasach licealnych umilając czas swoim znajomym. Z czasem oprawa muzyczna imprez stała się moim sposobem na życie. Grając na imprezach nie tylko spełniam się zawodowo lecz co najważniejsze sprawiam radość innym. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem oraz ojcem dwóch prześlicznych córeczek. Kocham góry i piesze wędrówki. Wystarczy już o mnie, z niecierpliwością czekam, aż poznam Ciebie, aby zająć się oprawą muzyczną Twojej imprezy.

Kilka słów o naszej firmie.

Bagi Kompleksowe Usługi DJ-skie strzał w dziesiątkę, jeśli poszukujesz Dj'a i wodzireja na wesele lub inną imprezę – w całej Polsce.

Nasza Firma powstała z pasji do muzyki i dobrej zabawy. Sami wielokrotnie bywaliśmy i prowadziliśmy rożne przyjęcia dlatego wiemy przy czym goście bawią się najlepiej.

Nasze doświadczenie a także indywidualne podejście oraz dostosowanie się do potrzeb Klienta to klucz do sukcesu realizacji obsługi muzycznej wesel, ślubów, eventów na najwyższym poziomie. Impreza urodzinowa, wesele, ślub, jubileusz czy impreza firmowa to żaden problem dla nas- staniemy na wysokości zadania, aby sprostać Waszym oczekiwaniom.

Działamy legalnie dlatego za nasze usługi zawsze wystawiamy paragon lub faktury.

Jesteśmy przekonani, że do przedstawienia najkorzystniejszej i najlepszej oferty, koniecznym elementem jest uzyskanie od Klienta szczegółowych informacji na temat imprezy. Dlatego serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego czy mailowego, lub skorzystania z formularza kontaktowego.