Darmowa szybka wycena

Wesela i poprawiny

Ślub i wesele to impreza, na której kompleksowa oprawa muzyczna to gwarancja dobrej zabawy. Będzie nam niezmiernie miło towarzyszyć Wam w tym wyjątkowym dla Was dniu. Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie fakt dobrej zabawy Waszych gości, dlatego nasz wodzirej poprowadzi Twoje wesele tak, aby goście świetnie się bawili.

Marzysz o odpowiedniej muzyce pasującej do motywu przewodniego swojego wesela? Dla nas to nie problem- pomożemy i zorganizujemy taką playlistę, abyście bawili się najlepiej do samego rana.
Dzięki temu, że jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu możemy zapewnić, że wesele będzie udane, a weselnicy na długo zapamiętają zabawę na parkiecie.

W skład naszej oferty weselnej wchodzą :

  • obsługa Dj'ska wesela i poprawin

  • profesjonalne nagłośnienie ( do 300 osób)

  • profesjonalne oświetlenie dostosowane do odtwarzanej muzyki

 

  

  • Lekka kolumna estradowa/multimedialna o mocy 430 W posiada wbudowany odtwarzacz MP3, łączność Bluetooth, oraz kilka trybów muzycznych, takich jak pop, jazz czy rock, 2-pasmowy korektor dźwięku, a także wejścia mikrofonowe, liniowe czy możliwość wyprowadzenia sygnału na zewnątrz .
    Tego typu sprzęt idealnie sprawdza się podczas wszelkiego rodzaju wydarzeń na "świeżym powietrzu" np. przywitanie gości weselnych czy tez przysięga małżeńska w plenerze 

 

 

 

  • taniec w chmurach   

Dysponujemy profesjonalną wytwornicą ciężkiego dymu Entour Ice marki ADJ oraz Evolights na suchy lód o bardzo dużej wydajności,mogą one skutecznie pokryć dymem największe sale balowe.Dym  powstaje   z suchego lodu, jest bezzapachowy i rozprasza się po kilku minutach, nie zostawiając śladu na parkiecie czy ubraniach.Jeśli obawiasz się o Swój pierwszy taniec? Jeśli macie obawy ze Swoim przyszłym partnerem o to,czy goście na Waszej uroczystości zapamiętają tylko drobne niedociągnięcia podczas wykonywania „ćwiczonego od miesięcy'' układu choreograficznego ? Mamy na to antidotum :) Posiadana przez nas wytwornica doda Waszemu występowi niespotykanego charakteru . Taniec w chmurach na długo zapisze się w pamięci weselników ,a Wam pozwoli odetchnąć z ulgą przy pomyłce kroków.

 

 

ADJ_Entour_Ice-removebg-preview.png

  • dekoracja światłem  

Niskoprofilowymi reflektorami ledowymi PAR marki Adj Mega Tripar Profile Plus w palecie kolorów RGB+ UV (64 kolory) w ilości 24szt.

 

oraz  8 listwami LED LIGHT4ME PIXEL BAR MKIII - posiadają 24 mocne, 3 watowe diody LED RGB